شرایط بازگشت کالا

به استحضار مشتریان محترم میرساند که مشتریان میبایست بلافاصله پس از دریافت کالا آن را تست کرده و در صورت هرگونه ایراد و نقص فنی برای کالاهایی که گارانتی "ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی" دارند، 1 روز پس از دریافت و برای کالاهای دارای گارانتی "7 روز ضمانت بازگشت کالا" هستند تا 7 روز پس از دریافت کالا، مراتب را به اطلاع کارشناسان ما رسانده و با هماهنگی ایشان اقدام به عودت کالا نمایند.


توجه داشته باشید که اشکالاتی که  شامل گارانتی میشود فقط و فقط آنهایی هستند که کاملا محرز و روشن مشخص باشد که نقص فنی مذکور در کارخانه اتفاق افتاده است. مانند اینکه دستگاه اصلا کار نکند یا باتری استفاده شده در دستگاه شارژ خالی کرده و یا اصلا شارژ نشود و ....

آن دسته از اشکالات که میتواند مورد ایجاد این شبهه شود که ممکن است توسط کاربر ایجاد شده باشد و یا در اثر نقص فنی در دستگاه های مکمل باشد، مانند خط و خش و اثرات ضربه و یا نفوذ مایعات، مواردی که باتری موبایل مشتری ایراد داشته و در نتیجه شارژ توسط پاوربانک قطع شود و یا عدم کیفیت مناسب کابل و یا سوکت موبایل کاربر و ...) شامل گارانتی نشده و مسئولیتی متوجه فروشگاه ایکس جانبی نمیباشد.

مجددا تاکید میگردد مشکلاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد. این ایرادات عبارتند از: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، تغییر در شکل ظاهری دستگاه و بسته بندی که جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.

کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند. محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 7 روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در صورت اطلاع کاربر بلافاصله پس از دریافت قابل برگشت خواهند بود.

فروشگاه تعهدی بابت تاریخ تولید اجناس نداشته و و صرفا به دلیل اینکه تاریخ تولید از نظر مشتری قدیمی است جنسی پس گرفته نمیشود.

قبل بازگرداندن کالا حتمن با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید. کالاهایی که بدون هماهنگی ارسال شوند، تحویل گرفته نمیشود.

با خرید از ایکس جانبی توافق مینمایید که مانند تمامی گارانتی ها، تشخیص خرابی و مشکلات کالا به عهده کارشناس فنی فروشگاه ایکس جانبی میباشد و کالا ها با تشخیص این فرد تعویض یا مبلغ خرید عودت میشود.

نظرات